شماره تلفن مستقیم حمل خودرو با نیسان یدک کش چرخگیر شبانه روزی 09015588210

شماره تلفن مستقیم حمل خودرو با نیسان یدک کش چرخگیر شبانه روزی 09015588210

درباره ما


جرثقیل خودروبر در سراسر جهان اهمیت فراوانی دارد جرثقیل خودروبر برای رفاء حال شهروندان و جلوگیری از حجم ترافیک سهم به سزایی داشته و نیز همواره کلی ترین و جامع ترین مشکل برای خدمات دهی و سرویس دهی برای خودروهای آسیب دیده از نظر تعمیراتی و نیز تصادفی و فرسوده را در سراسر جهان مخصوصاً ایران که مهمترین و سالم ترین جرثقیل خودروبر از لحاظ حمل آزاد و نیز حمل دولتی را دارا بوده.
* جرثقیل خودروبر تهران هم در تعهدهایش نیز در جاده ها در کنار مردم چه در روزهای تعطیل و غیر تعطیل بصورت شبانه روزی در خدمت مردم عزیز می باشد . توانسته است رتبه خوبی در میان حملها در تهران و شهرستان ها ایجاد کند.
* جرثقیل خودروبر که شامل جرثقیل نیسان یدک کش می باشد و نیز این که باید بدانیم نقش نیسان جرثقیل نقش به سزایی اعم از این که توانسته مهم ترین بخش ترافیکی تصادفی در جاده های داخل شهری و بیرون شهری را حل کند و حمل و نقل خودرو سواری تا بالای 1 تن را به عهده گرفته و کمرشکنی برای ترافیک در جامعه ایران شده است.
* نکته دیگری که در جرثقیل خودروبر وجود دارد تعمیرات سیاری که بصورت کلی و جزئی در محل ائم از خودروهای داخل خیابان و یا پارکینگ ها منازل و ادارات صورت گرفته این است خودروهای که نیاز به تعمیر دارن توسط خودروهای پراید و سمند و موتور حمل به کمک شهروندان می آید.
* از دیگر خدمات دهی جرثقیل خودروبری تهران، حمل خود بر است که نقش به سزایی در حمل و نقل خودروهای سواری را دارا بوده که مهمترین آنها خودروهای نمایشگاهی و نیز خودروهای سفر و کم کارکرد می باشد.
جرثقیل خودروبر تهران خدمات ارائه شده ای: چون توانسته امتیاز بالای از حمل منظم و بدون خطر و کم نقص در جاده ها را به خود اختصاص دهد.
جرثقیل خودروبر نیز می تواند خدمات خود را در جابجایی خودروهای خارجی و ایرانی در تمام ایران که شامل گمرکها- نمایشگاه ها- نمایندگی ها- شماره گذاری ها و...ارائه دهد.
* جرثقیل خودروبر تهران آمادگی دارد با تمام ارگانهای دولتی و غیر دولتی اعم از پارکینگها ی نیروی انتظامی و راهنمایی رانندگی- پارکینگ های شخصی و نیز بیمه و شرکت هایی که نیاز به نیسان یدکش برای جابجایی خودروهای سواری و خودروبر برای حمل مطمئن و سالم و کم نقص وحمل سیار را دارند خدمات خود را به صورت شبانه روزی ارائه دهند و نیز قرار داد لازم برای همکاری دو جانبه را به امضاء برساند.
* جرثقیل خودروبر تهران را می توان با ارزانترین قیمت برای جا به جایی خودرو شناخت
* با جرثقیل خودروبر تهران در جاده های داخل شهر و بیرون شهر نخواهید ماند
* جرثقیل خودروبر تهران در طول شبانه روز در طول سال و در ایام تعطیل مخصوصاً نوروز در کنار همه ی مردم می باشد.
* شهروند گرامی لازم به ذکر است چنانچه خودروی شما به هر دلیلی دچار نقص فنی شد و قابل به حرکت نبود با شماره های جرثقیل خودروبر تهران تماس حاصل فرماید تا همکاران ما به صورت تلفنی مشاوره و دلیل خاموشی را مشخص و به صورت حضوری در کم ترین زمان لازم پیش شما حاضر شوند